İKİNCİ EL ÇAMAŞIR MAKİNESİ ALAN YERLER İSTANBUL

İKİNCİ EL ÇAMAŞIR MAKİNESİ ALAN YERLER İSTANBUL İLİ İÇERİSİNDE HİZMET VERMEKTE OLAN FİRMAMIZ İKİNCİ EL BEYAZ EŞYALARINIZI 1 DK İÇERİSİNDE FİYATLANDIRARAK NAKİT ÖDEME İLE KAPINIZDAN TESLİM ALIYORUZ.

İKİNCİ EL ÇAMAŞIR MAKİNESİ NASIL SATARIM?

İkinci el çamaşır makinesi alan yerler istanbul tüm semtlerine ücretsiz nakliye hizmeti vermekteyiz.Sizde elinizde eskidiğini düşündüğünüz, yenilemek istediğiniz, ya da iş değişikliği nedeni ile elinizden çıkarmak istediğiniz ikinci el çamaşır makinesi var ise istanbul içerisinde size nakit ödeme yaparak ikinci el eşya alan yerler olarak ücretsiz nakliye ile ikinci el eşyalarınızı değerinde alıyoruz.

SİSTEM NASIL ÇALIŞIYOR?

İkinci el eşya alan yerler ile irtibata geçmek kimi zaman oldukça yorucu ve zor bir iş olabilir. Kimi zaman kendisini ikinci el eşya alanlar olarak tanıtan kişiler gayrı ciddi fiyatlandırmalar yaparak insanları yanlış yönlendirebiliyor.

Biz piyasadaki profesyonel ikinci el eşya alan yerler eksikliğini uzman kadromuz ve teknolojik çözümlerimiz ile müşteri ve satıcı arasında bir köprü görevi görüyoruz.

İKİNCİ EL EŞYA ALMAK İSTİYORUM

İkinci el eşya almak istiyor fakat sitemiz üzerinde aradığınız ürünü bulamadıysanız hemen pes etmeyin.. Bizlere Whatsapp ya da Sabit Telefon numaralarımızdan ulaşırsanız Sizlere en uygun ürünü en düşük fiyat ile bulma garantisi sunuyoruz.

BİZLERE GÜNÜN HER SAATİ

0532 739 16 49

0532 468 43 23

0212 442 77 69

BU NUMARALARDAN İKİNCİ EL EŞYA ALIM VE SATIM İŞLERİ İLE İLGİLİ HER TÜRLÜ SORU VE ÖNERİLERİNİZLE İLGİLİ BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ.

İKİNCİ EL EŞYA SATMAK İSTİYORUM

İkinci el eşya satmak istiyorum fakat bir türlü güvenilir bir kurumsal şirket bulamadım, internet üzerinden ikinci el eşya alanlar genellikle düşük fiyat veriyor” diyorsanız, size güzel haberlerimiz var. İkinci el eşya alan yerler olarak biz satmak istediğiniz ikinci el eşyanıza 1 dakika içerisinde değer biçiyor ve ikinci el eşyanızın bedelini nakit olarak size takdim ettikten sonra evinizden ücretsiz nakliye ile ikinci el eşyalarınızı teslim alıyoruz. İkinci el eşyanızın fotoğrafını whatsapp ile bize göndermeniz yeterlidir.

BİZLERE GÜNÜN HER SAATİ

0532 739 16 49

0532 468 43 23

0212 442 77 69

BU NUMARALARDAN İKİNCİ EL EŞYA ALIM VE SATIM İŞLERİ İLE İLGİLİ HER TÜRLÜ SORU VE ÖNERİLERİNİZLE İLGİLİ BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Marka: Arçelik

Ürün Tipi: Çamaşır Makinesi

Ürün Kodu:

Durum: İkinci El

 

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anında Nakit
Anında Nakit Whatsapp
Powered by