dsc_0651Meraba sevgili müşterilerimiz

Bugun sizlere çamasır makinesinin günümüz hayatımızda ne kadar önemli oldugunu anlatmak istiyoruz.

Değerli müşterilerimiz çamasır makinesi globallesen bi dünya ekseninde yeni teknoloji ve dijital ivmenin hız kazandıgı teknolojiyi rahatlıkla kullnmanız için sizlerleyiz.

Artık çamasır makinesi hayatımızda olmazsa olmazlarımız hatırlarsınızkı eskı usül çamaşır makinelerini kullanmanın ve su tüketimi harcamlarının ne kadar zor oldugunu biliriz,eski usul tahta ile yıkama sisteminden kollu merdanli camasır yıkama sistemlerini yasamıs nesiller olarak ilerleyen ve sürekli kendini yenileyen teknolojiyle birlikte daha profosyonel ve tasarruf ve zaman kazandıran cihazlarla birlikteyiz.

Bilirsinizki hayatımızda ekonomik cihazların hem cebimize hemde zamanımıza vakit ayırmasını bizler için avantajlarındandır .eski su tüketimi yüksek  kapasiteli camasır makinelerin zaman su ve elektrik tüketimlerinin yüksek oldugu ve yeterli randıman saglamadıgını yanı sıra arıza sorunlarının zorluklarını  yasadık.sıkıldıgımız camasır makinelerimizi  yeterli kalmayan kapasiteli camasır makineleri değişimi için bütcenize ve size uygun çamasır makineleriyle  sizlerleyiz.

Teknolojıyle birlikte ilk kullandıgımız 5 kg makinelerin artık evlerimizde iş yerlerimizde yeterli kalmayıp daha büyük kg camaşır makinelerini tercih etmekteyiz.Yeni camasır makinesi almayı düşümdügümüz zaman eski camasır makinemizi napıcagımızı bilemezken biz sizler için burdayız www.ikincielesyavitrini.com olarak sizinleyiz.

Evinizde işyerinizde bulunan ikinci el sıfır camasır makinelerinizi en hızlı şekilde ve değerinde nakit elden cıkarmak istediğinizde yapmanız gereken resmi sitemizdeki irtibat numaralarını arayarak yada whatsapp uygulaması ile elinizden çıkartmak istediğiniz gözden cıkardıgınız beyaz eşyalarınızın ön arka ve yandan cekilmiş resimlerini  bize atarak piyasa degerinin üzerinde fiyat vererek sizleri yeni istemiş oldugunuz yeni nesil full teknolojili camasır makinesini almanıza yardımcı oluyoruz.

Hizmet vermiş oldugumuz yerler

Gerek avrupa yakası ,anadolu yakası olmaksızın İstanbul “un tüm semtlerinde hizmet vermekteyiz.

ikinciel Camasır makinesi 2,el Camasır makinesi  alan ikinciel Camasır makinesi  alanlar 2,el Camasır makinesi alan yerler.

Firmamızın bünyesinde almıs oldugu Beyaz eşyalar Buzdolabı ,Camaşır makinesi,Bulasık makinesi,Tam boy fırın ,Mikrodalga fırın ,Klima ,Difriz,Biro tipi buzdolabı ,ankastre fırın, set üstü ,Mini fırın curved ,led tv ,lcd tv,plazma tv,televizyon,temizlik robotu,ps3,ps4 oyun konsolları,

 

0532 739 16 49

0212 442 77 69

www.ikincielesyavitrini.com

 

 

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anında Nakit
Anında Nakit Whatsapp
Powered by