dsc_0768Merhaba degerli müsterilerimiz bugün size bulaşık makinesinin alternatiflerini ve istemediginiz bir ürünün nasıl elden degerin den nakite çevire bilicenizi anlatıcaz.

bulaşık makinası bayanların hayatın da önemli bir yer almaktadır kısacası olmazlarımızdan biri dir bulaşık makinası yeni teknolojiye ayak uydurmak çok zor 2porgramlı dan başlayan bulaşık makinaları şimdi ise 8 programa kadar yükselmiştir buda bizlerde çok büyük merek uyandırıp elimizdeki eski yada sıfır bulaşık makinalarını elden çıkarıp yeni ürünler almak.

işte gerek ikinci el gerek sıfır bir ürünü elden çıkarmak istediginiz zaman www.ikincielesyavitrini.com veya nurtaç spot olarak burdayız.

yapmanız gerekenı kısaca anlatmak gerekırse resmi sitemizde ki irtibat numaralarını arayarak en hızlı fıyatı alabılır yada whatsapp üzerinden bulaşık makinanızın ön arka sag dan soldan resimlerini çekerek irtibat numaralarımıza yollayarak piyasanın en yüksek fiyatlarını alabılırsınız.

HİZMET VERDİGİMİZ NOKTALAR

AVRUPA YAKASI ANADOLU YAKASI olmaksızın istanbulun her semtine hizmet vermekteyiz nurtaç mobilya www.ikincielesyavitrini.com nurtaç spot olmakla bünyemizde bir çok güvenilir kaliteli ve saygılı çalışanımız olmakla sizlere en iyi hizmeti vermek teyiz.

ALMIŞ OLDUGUMUZ BEYAZ EŞYALAR

BULAŞIK MAKİNASI

ÇAMAŞIR MAKİNASI

BUZDOLABI

ÇAMAŞIR KURUTMA MAKİNASI

MİKRO DALGA FIRIN

KİLİMA

TEMİZLİK ROBOTU

DİFRİZ

TAM BOY FIRIN

LED TV LCD TV SMART TV 4K SMART TV.

ALDIGIMIZ MOBİLYALAR

KOLTUK TAKIMI

SALON TAKIMI

MAXSİ OTURMA GURUBU

KLASİK KOLTUK

OYMALI AVANGART KOLTUK

YATAK ODASI

KILASIK YATAK ODASI

OYMALI YATAK ODASI

AVANGART YATAK ODASI

KÖŞE KOLTUK TAKIMI.

NURTAÇ MOBİLYA,WWW.İKİNCİELESYAVİTRİNİ.COM,NURTAC SPOT OLMAKLA bünyemizde 7şube ve 23 çalışanımızla sizlere daha iyi bir hiz met kaliteli ve güven içerisinde ticaretle bur dayız yapmanız gereken tek şey resmi sitemizdeki irtibat numaraların dan bizi aramanız.

zaman kadar kıymetli birsey yok zamanınızı çaldırmayın üzerine ekleyin biz bunun için varız gerek ikinci el gerek sıfır olmak sızın beyaz eşya mobilya eve dair herseyi piyasa degerinin üstün de aynı gün alıp sizi büyük bir dertten kurtarıyoruz.

yapmanız gereken tek sey irtibat numaralarından bize ulaşmanız nurtaç sopt www.ikincielesyavitrini.com nurtac mobilya siz degerli müsterilerimize iyi günler diler.

0532 468 43 23

0212 442 77 69

www.ikincielesyavitrini.com

nurtaç mobilya 

nurtac spot

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anında Nakit
Anında Nakit Whatsapp
Powered by