Tüm istanbuldan ikinci el ev esyalarınızı ofiş takımlarınızı beyaz esyalarınızı antika halı kilim koltuk ve objelerinizi yerinde inceleyerek nakit olarak degerinde alıyoruz.

ürünlerinizi resimleyerek whatsap aracılıgıyla  iletişim numaralarınıza gönderin uzman kadromuz expertiz yaparak size deger bilgisi versin.

şiz degerli müsterilerimizi hiçbir zahmette bulunmadan eski yeni tüm esyalrınızdan degerinde ve yerinizden alım yapıyoruz.

elektronik cihazlarınızın arkasında bulunan cihaz barkodunu whatsap aracılıyla yollamanız  yeterlidir tüm teknik bilgisi ve piyasa degeri konusunda uzaman ekipleriniz bu sayede siz degerli müşterilerimize eksiksiz ve en dogru bilgiyi vericeklerdir.

tv  led tv lcd tv plazma tv lerinizi degiştirmekmi istiyorsunuz .

teknolojinin hızına yetişemiyormusununz eski tvlerinizi degrinde alıp yerlerine yenilerini piyasanın cok altında ister 2,el ister sıfır olarak degistiriyoruz.

degişim  sadece elektronik ürünlerde degil tüm esyalrınızda gecerlidir.mobilyanız yerinizemi sıgmıyor yada küçükmü geliyor magzamızda ürün seceneklerimizden sizin için en uygun ürün hangisiyse eskiyi alıyoruz yerine yerilerini veriyoruz nu sayede eski esyalarınızı da altmak yada degersiz birsekilde elden cıkarmak zorunda kalmıyorsunuz .

koltuk maxi takım köşe koltuk salon takımları yatak odaları baza yatak ürünlerimizi sitedemizden evinizden cıkmadan şipariş verebilirsiniz .

şirket bünyesinde  bulunan tüm yeni ev eski beyaz esya mobilya koltuk vs. siparişlerini internet sitemiz aracılıyla

siz degerli müsterilerinze satısa sunmaktayız.

aynı sekilde sizdegerli müsterilerimizin kullanmadıgı yada elinden cıkarmak istediği tüm esyalrınızı bu sayede bize whatshap aracılıyla resimleyerek bize yollayın yerinden alalım yerindede nakit

sıfır toptan alım satım da yapmaktayız otel pansiyon apart daireler icin tekseri ürünlerimiz mevcuttur.

sanayi ve endüstriyel paslanmaz esyalarınız cafe lokanta restorant mazemeleriniz alım satımı da yapmaktayız.

antika halı klim  ve el oyması tarihi degeri olan esyalrınızı lüx kol saatlerinizi türkiyenin neresinde olursa olsun  alım ve satım yapmaktayız bize expertiz yaptırmadan esyalrınızı satmayın ki  gercek degerini ögrenmiş olursunuz

ülkemiz son 10 yılın en büyük sorunu hızlı tüketim olmasından kaynaklı hergün yaşam alanların küçülmesinden dolayı elinde olan yeni eski esyalarınızı  alım ve satım konusunda siz müşterilerimeze hizmet sunmaktayız .

unutmayın sizin için eski yada modası gecmiş tüm esyalarınız. ihtiyac sahibi için kıymetlidir.

www.ikincielesyavitrini.com

www.nurtacspot.com

irtibat no:0532,468,43,23

0212,442,77,69

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anında Nakit
Anında Nakit Whatsapp
Powered by