İkinci el eşya alanlar
dsc_0787                          2. EL EŞYA ALANLAR

İstanbul genelinde ikinci el eşya alanlar olarak 30 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerimize 2. el eşya alım satım olarak’ta hizmet vermekteyiz ikinci el eşyalarınızı resmi sitemizdeki irtibat numaraların dan irtibata geçerek ikinci el piyasasına göre verilen fiyatı kabul etmeniz şartın da aynı gün yerinden nakit olarak almaktayız
Whatsapp iletişim:0532,468,432,23 Çalışma Saatlerimiz : 08.30-23.00
Türkiye’nin büyük bir kısmı gerek çalışma ve okumak için İstanbul da yaşayıp ikamet etmektedir hayatın vermiş olduğu sıkıntılar dan dolayı askeri maaşla çalışan okuyan kişiler mağazalara girip rahatça alış veriş yapamamak tadır işte tam bu sırada 2. el eşya alanlar olarak ikinci el eşya alım satımın dada sizlere hizmet vermekteyiz bir eve lazım olan ne varsa 2.el eşya alanlar olarak rahatça bula bileceğiniz  tek adres karlı bir alış veriş için mutlaka bizlere uğrayın.

dsc_1028                           ALMIŞ OLDUĞUMUZ ÜRÜNLER

 

2.el eşya alanlar                                ikinci el eşya alanlar

2.el mobilya alanlar                          ikinci el mobilya alanlar

2.el beyaz eşya alanlar                      ikinci el beyaz eşya alanlar

2.el elektronik alanlar                       ikinci el elektronik alanlar

2.el antika alanlar                              ikinci el antika alanlar

2.el oymalı klasik alanlar                  ikinci el oymalı koltuk alanlar

2.el temizlik robotu alanlar              ikinci el temizlik robotu alanlar

Almış olduğumuz ve bünyemizde bulunan eşyaların bir kısmını sıraladık sizlere 2. el eşya alanlar olarak alım satım dada İstanbul genelin den 7 adet satış mağazası ve 27 çalışanıyla 30 yılı aşkın süredir sizlere hizmet vermenin gururunu duymak tayız eşya alım ve satımın da güvenli ve akıllı bir ticaret için mutlaka ikinci el eşya alanlar olarak sitemizi ve yerimizi ziyaret edin.

Whatsapp iletişim: 0532.468.43.23 numaramızı arayarak yada mesaj atarak eşya satımda hızlı fiyat alabilir eşya alımın da en doğru tercihi yapa bilirsiniz.

eşya alımın da en hızlı çözüm olarak satmak istediğiniz eşyaların resimlerini ön,arka,sağ,sol resimlerini çekerek resmi sitemizdeki irtibat numaralarına gönderin en kısa zaman uzman ekspertiz çalışanlarımızın ikinci el eşya piyasasına göre size en makul teklifi sunarak kabul etmeniz zarfında size en yakın olan gezici ekiplerimiz tarafın dan aynı gün yerinde nakit olarak eşya alımı yapmaktayız..

irtibat numaralarımız:0532,468,43,23:0212,442,77,69

www.ikincielesyavitrini.com

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anında Nakit
Anında Nakit Whatsapp
Powered by