DSC_0536

İKİNCİ EL BUZDOLABI ALAN YERLER

İkinci el BUZDOLABI alan yerler İstanbul tüm semtlerine ücretsiz nakliye hizmeti vermekteyiz.Sizde elinizde eskidiğini düşündüğünüz, yenilemek istediğiniz, ya da iş değişikliği nedeni ile elinizden çıkarmak istediğiniz ikinci el buzdolabı, no frost, veya mini buzdolabı modelleri var ise İstanbul içerisinde size nakit ödeme yaparak ikinci el eşya alan yerler olarak ücretsiz nakliye ile ikinci el eşyalarınızı değerinde alıyoruz.

SİSTEM NASIL ÇALIŞIYOR?

İkinci el eşya alan yerler ile irtibata geçmek kimi zaman oldukça yorucu ve zor bir iş olabilir. Kimi zaman kendisini ikinci el eşya alanlar olarak tanıtan kişiler gayrı ciddi fiyatlandırmalar yaparak insanları yanlış yönlendirebiliyor.

Biz piyasadaki profesyonel ikinci el eşya alan yerler eksikliğini, uzman kadromuz ve teknolojik çözümlerimiz ile müşteri ve satıcı arasında bir köprü görevi görüyoruz.

MARKASI NE OLURSA OLSUN.. İKİNCİ EL BUZDOLABI DEĞERİNDE ALINIR

Elinizdeki buzdolabının markası ne olursa olsun ister no frost ister derin donduruculu mini buzdolabı ya da eski model olması bizim açımızdan sorun değil. Arçelik,  Bosch, Vestel, Altus, Regal, Beko ,Uğur Derin dondurucu, marka model ayırt etmeden piyasadaki  ikinci el buzdolabı alan yerler gibi değil, gerçek ikinci el buzdolabı alan firma güvencesi ile değerinde ve nakit olarak alıyoruz.

İKİNCİ EL BUZDOLABI ALMAK İSTİYORUM

İkinci el buzdolabı almak istiyor fakat sitemiz üzerinde aradığınız ürünü bulamadıysanız hemen pes etmeyin.. Bizlere Whatsapp ya da Sabit Telefon numaralarımızdan ulaşırsanız Sizlere en uygun ürünü en düşük fiyat ile bulma garantisi sunuyoruz.

GÜNÜN HER SAATİ

0532 468 43 23

0212 442 77 69

BU NUMARALARDAN İKİNCİ EL EŞYA ALIM VE SATIM İŞLERİ İLE İLGİLİ HER TÜRLÜ SORU VE ÖNERİLERİNİZLE İLGİLİ BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ.

İKİNCİ EL BUZDOLABI SATMAK İSTİYORUM

İkinci el eşya satmak istiyorum fakat bir türlü güvenilir bir kurumsal şirket bulamadım, internet üzerinden ikinci el eşya alanlar genellikle düşük fiyat veriyor” diyorsanız, size güzel haberlerimiz var. İkinci el eşya alan yerler olarak biz satmak istediğiniz ikinci el eşyanıza 1 dakika içerisinde değer biçiyor ve ikinci el eşyanızın bedelini nakit olarak size takdim ettikten sonra evinizden ücretsiz nakliye ile ikinci el eşyalarınızı teslim alıyoruz. İkinci el eşyanızın fotoğrafını whatsapp ile bize göndermeniz yeterlidir.

BİZLERE GÜNÜN HER SAATİ

whatsaap irtibat

0532 468 43 23

0212 442 77 69

 

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anında Nakit
Anında Nakit Whatsapp
Powered by