ESKİ EŞYA VE NAKİT                                                 2.EL EŞYA ALAN ESKİCİ 
dogrudan_odeme_alin

İkinci el eşya sektörün de başlıca problemimiz, müşteriye sunabileceğimiz ( satma anlamında ) çok temiz eşyaları fazla bulamamadır. Biz firma olarak müşterimize her zaman en kaliteli eşyayı sunmak için yoğun çaba harcamaktayız. 2.el eski eşya alan yerler arasında firmamız bu prensibi sayesinde ticari alanda memnun verici bir başarı yakalamıştır. Satmış olduğumuz veya almış olduğumuz her eşyanın ardından mutlu müşteri profili görmek bizi çok mutlu etmektedir..

2.el eski eşya                                                             2.ESKİ EŞYA ALANLAR
DSC_0272

ikinci el eşya  kim alır, eşyaların temiz ve bakımlı olmasına dikkat ederler. Aynı şekilde satarken de bakımlı ve dayanıklı olan eşyaları satarlar.Sahip olduğunuz 2.el eşyalarınızı elden çıkarırken daha az zarara uğramak için bakımlı olmasına dikkat etmeniz gerekir. Hem alırken hem de kullanırken, temiz ve bakımlı olmasına özen gösteriniz. Bu sayede ikinci el eski eşya aracılığı ile sahip olduklarınızı satabilir ve başkalarının işine yaramasına imkan sağlayabilirsiniz.

2.el Eşya kim alır                                İKİNCİ EL BEYAZ EŞYA 

ikinci el beyaz eşya

2.el eşya kim alır başlıklı bu içeriğimiz de, ne tür hizmet verdiğimizi ve olası problemleri sizlerle paylaştık. Sizde fazlalık olan 2.el eşyalarınızı değerinde veya değerinin üstünde satmak isterseniz, firmamız bu konuda size yardımcı olmak için her türlü çabayı gösterecektir. Dilerseniz İkinci el beyaz eşya sayfamızı inceleyerek beyaz eşyalarınızı satıp fiyat alabilir siniz ikinci el eşya ikinci el beyaz eşya alanlar olarak resmi sitemizdeki irtibat numaraların dan satmak istediğiniz eşyaların resimlerini whatsapp üzerinden ön arka sağ sol olarak göndermeniz durumun da en kısa sürede ikinci el eşya ve beyaz eşya piyasasın da size en makul teklifi sunarak anlaşmanız durumun da aynı gün ve saate gezici ekiplerimiz tarafın dan adresinize gelip yerin de nakit olarak eşya alımı yapmak tayız  güvenilir saygılı bir ticaret için mutlaka bizleri arayın WHATSAPP İRTİBAT:0532,468,43,23..0212,442,77,69 numaralardan 7/24 bizlere ulaşa bilirsiniz firmamız eşya alımıyla sınırlı değildir aynı zaman da İSTANBUL AVRUPA YAKASI da bulunan mağazalarımızı ziyaret ederek alış veriş imkanına sizlere sunmak tayız.

 

 

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anında Nakit
Anında Nakit Whatsapp
Powered by