SPOT TELEVİZYON ALANLAR

Sıfır spot televizyon alan yerlerdsc_0692

Evinizde veya iş yerinizde artık kullanmadığınız ikinci el veya spot led televizyon varsa bizleri arayarak aynı gün içinde nakit olarak satabilirsiniz. Marka ve modelini söylediğiniz led televizyon için size hemen fiyat verebiliyoruz. 0532 468 43 23 numaralı telefonumuzu arayarak daha fazla bilgi alabileceğiniz gibi televizyon fotoğrafını bizlere whatsapp veya email yolu ile göndererek de fiyat alabilirsiniz.

  spot lcd, led televizyon alanlar

DSC_0593 - Kopya

spot 2.el Lcd veya Led televizyon satacağınız zaman sizlere nasıl fiyat veriyoruz? Fiyatı yükselten etkenler nelerdir? İsterseniz sizlere bu konu ile iligili detaylı bilgi verelim ki süreç hakkında daha bilinçli hareket edebilin.

  1. ikinci el led spot  televizyon alacağımız zaman  bizler için en önemli konu görüntüsünün sorunsuz olmasıdır. Herhangi bir ölü piksel, karartı, çizgi bulunması o televizyonu almamıza engel olmaktadır.
  2. Bir diğer önemli konu ise televizyonunuzun markasıdır. İkinci el Samsung, Lg, Sony, Vestel, Arçelik, Beko, Panasonic, Toshiba, Pionerr, Sharp Led veya Lcd televizyon alacağımız zaman sizlere daha yüksek fiyat verebiliriz.
  3. Fiyatı arttıran bir başka konu ise ekran boyutu (Ekran boyutu ne kadar büyükse o kadar yüksek fiyattan alınır) smart tv, 3D, 4K gibi özelliklerdir. Bu özelliklerin bulunduğu spot ikinci el Led televizyon çok daha yüksek fiyata alınır.

Sizler sadece bizi arayarak televizyon model numarasını söyleyerek fiyat alıyorsunuz. İkinci el lcd veya Led televizyon alımını bizler adresinize gelerek yerinde yapıyoruz. Sizlere hiçbir zahmet vermiyor, ücretini ise nakit ödüyoruz.

Yapmış olduğunuz ticarette %100 kazançlı ve spot ikinci el televizyon alanlar olarak piyasasının en makul teklifleriyle sizlere vermiş olduğumuz hizmetten mutluluk duyarız yapmanız gereken 7/24 whatsapp yada araya bileceğiniz 0532,468,43,23..0532,064,52,69 numaraların dan bize ulaşarak en hızlı hizmeti yerinde nakit olarak yapa bilirsiniz.

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anında Nakit
Anında Nakit Whatsapp
Powered by