DSC_0474

İkinci el Ev Eşyası alanlar   Mobilya alan yerler 2. el spot eşya alanlar İkinci El Ev Alanlar Alan Yerler

 İkinci El Ev eşyası alanlar Mağazamıza Hoşğeldiniz.

20 yıllık tecrübemiz ile hizmet faaliyetlerine başlarken sınırlı olan piyasa imkanlarında  ikinci el ev eşyası alanlar firmamızın hedefi güvenilir olmak,müşteriye ve mesleğe saygılı olmak ve müşteri haklarını korumak oldu.Ve bunu esas alarak bugün dünyaca marka olan tüm firma ürünlerini ikinci el ev eşyası alan yerler olarak alım-satım hizmeti vermekteyiz.

Elinizden çıkarmak istediğiniz ikinci el ürünlerde  Spot Eşya firmamız ile telefonlar aracılığı ile irtibata geçebilir ve sonrasında hızlı bir satış süreci gerçekleştirerek eşyalarınızı evinizde teslim alınmaktadır. Nakliye alanında da destekler sunan  ikinci el ev eşyası alanlar Firmamız, alım ve satım işlemlerinde müşterilerinin istediği yerlere sevkiyatları da yapabilmektedir. Mobilya, beyaz eşya, elektronik eşya gibi tüm kategorilerde çok geniş ürün kapasitesine sahip olan ikinci el ev eşyası alan yerler müşterilerine daima kaliteli ürün satışları yapmaktadır. Satın alınan ürünler tasarım ve işlevsellik özellikleri bakımından onarım çalışmalarından geçirilerek satışa sunulmaktadır. Bu alanda  ikinci el ev eşyası alanlar arasında yer alan firmamıza İstanbul’un her alanında ulaşabilir ve eşyalarınızı nakit ödemelerle anında değerlendirebilirsiniz.WhatsApp-Image-20160612 (3)

 

İstanbul Avrupa Yakası İstanbul Anadolu Yakası olmaksızın ilçesinde İkinci el ev eşyası denilince akla eskimiş ve modası geçmiş mobilyalar gelebilir. Ancak akıllardaki bu kalıpları değiştiren  ikinci el eşya alım satımı yapan firmamız satın aldığı ikinci el eşyaların bakım ve onarımlarını tamamladıktan sonra eşyalar sıfır ürün kalitesinde müşterilere sunulmaktadır.İkinci el ev eşyası alanlar firmamız Müşterilerin haklarına korumaya yönelik alışverişlerinde güvenilir olmak hedefi ile çalışmalarını sürdüren firmamız mesleğine saygılı olmak anlamında titiz çalışmalar sunmaktadır.13310543_250488872008971_1276745705761319721_n

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anında Nakit
Anında Nakit Whatsapp
Powered by