İKİNCİ EL BEYAZ EŞYA ALANLAR

İKİNCİ EL BEYAZ EŞYA ALANLAR

SATMAK İSTEDİĞİNİZ İKİNCİ EL EŞYALARIN FOTOĞRAFLARINI WHATSAPP İLE BİZE İLETİN ANINDA FİYATLANDIRALIM AYNI GÜN İÇİNDE NAKİT ÖDEMESİNİ YAPARAK ADRESİNİZDEN TESLİM ALALIM.

İkinci el beyaz eşyalarınız değerinde alınır. İkinci el beyaz eşyalarınız bizi aramanız veya fotoğraf atmanız durumunda gerçek değerine göre size fiyat teklifi verilir ve nakit olarak ödemesi yapılıp alınır. İkinci el eşyalarınız yerinizde gelip tespit edilip fiyat verip ücretsiz bir şekilde montajı veya takılması yapılır. İkinci el eşyalarınızı bizi aramadan fiyat almayın. İKİNCİ EL ALDIĞIMIZ EŞYALAR

  • BUZDOLABI

  • ÇAMAŞIR MAKİNASI
  • BULAŞIK MAKİNASI
  • TELEVİZYON
  • DERİN DONDURUCU
  • FIRINLAR (GAZ,ELEKTRİK,MİKRODALGA)
  • SETÜSTÜ OCAKLAR, ASPİRATÖR
  • ÜTÜLER
  • ISITICALAR
  • KLİMA

İkinci el beyaz eşyalarınızı ikincieleşyavitrini olarak kurumsal çözümlemeyle en güncel piyasa fiyatına alınır.

İKİNCİ EL BUZDOLABI ALANLAR

İkinci el buzdolabınız bizi aramanız la birlikte uzman kadromuzun fiyatlandırılmasıyla birlikte piyasanın güncel fiyatına alınır.

İkinci el beyaz eşyalarınızı bizden fiyat almadan satmayınız.

İKİNCİ EL ÇAMAŞIR MAKİNASI ALANLAR

Çamaşır makinası gelişmiş metropollerde artık olmazsa olmaz ihtiyaçtır. Sizde çamaşır makinanızı değiştirdiğinizde eskisini satmak mı istiyorsunuz. İkinci el çamaşır makinalarınız bizi aramanız veya whatsapptan ulaşmanız durumunda uzman kadromuzun tespit etmesiyle fiyat teklifi verilip ödemesi nakit olarak yapılarak sizlerden alınır.

İKİNCİ EL BULAŞIK MAKİNASI ALANLAR

Sizde bulaşık makinanızı değiştirdiniz ve eskisini ne yapacağınızı mı düşünüyorsunuz. O zaman bizi arayın ikinci el bulaşık makinanızı en iyi fiyatlardan biz alalım. Gelişmiş uzman kadromuzla birlikte ikinci el eşya piyasasında kurumsal olmayı hedeflemiş ikincielesyavitrini sizlerin satmak istediği bulaşık  makinalarını en iyi fiyat teklifi vererek sizlerden alır.

İKİNCİ EL LED TV TELEVİZYON ALANLAR

İkinci el elektronik tüm eşyalarınız değerinde alındığı gibi ikinci el televizyonlarınız da değerinde uzman kadromuzun belirlediği fiyatlarla alınır. Gelişen teknoloide televizyon büyük ihtiyaç. Televizyon led tv nizi değiştirdiğinizde ikinci el olanını biz hiçbir problem olmadan nakit şekilde alıyoruz.

İKİNCİ EL DERİN DONDURUCU ALANLAR

İkinci el mini dolaplarınız ikinci el derin dondurucularını en güncel fiyata biz alıyoruz. İkinci el derindondurucular uzman kadromuzun tespiti sonucu en iyi fiyata sizlerden nakit olarak ödemesi yapılarak alınır.

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anında Nakit
Anında Nakit Whatsapp
Powered by